Kunde- & ejendomsservice
spiller en central rolle for driften af vores ejendomme

Nyheder Bæredygtighed Job
Ledige stillinger
Kontakt
Ledige lejemål Ejendomme
Til lejere/beboere Kommende projekter Ejendomsportefølje
Kantineservice
Wihlborgs Kantiner Frokostordning Frugtordning
Mødeservice
Allerød Konferencecenter Ballerup Konferencecenter Mødepakker
Ejendomsservice
Find inspektør Nøgler/ADK Grønne arealer Vedligehold/skader
Om os
Vores projekter Vores medarbejdere Fakturering COVID-19

Kunde- & ejendomsservice

Carl Johan Knudsen

Ejendomsinspektør

Casper Thøgersen

Driftsleder | Øst

Chris Thøgersen

Ejendomsinspektør

Christian Bak

Ejendomsinspektør

Claes Ostenfeld

Driftsleder | Nord

Daniel Agerklint

Ejendomsservicetekniker lærling

Dennis Jakobsen

Ejendomsinspektør

Dennis Jensen

Ejendomsinspektør

Frank Sørensen

Driftsleder

Henrik Jacobsen

Driftsleder | Vest

Jan Spånn

Ejendomsinspektør

Johnny Ansbøl

Ejendomsinspektør

Lars Kragh

Ejendomsinspektør

Louise Jørgensen

Driftsleder | Syd

Mads Kastebo

Ejendomsservicetekniker lærling

Mathias Løvet Bergman

Ejendomsservicetekniker lærling

Michael Svensson

Ejendomsinspektør

Ninna Thorhauge

Ejendomsservicetekniker lærling

Ole Søgaard Krag

Driftschef

Peter Dohlmann

Ejendomsinspektør

Tommy Jørgensen

Ejendomsinspektør

Se hvem der er din ejendomsinspektør nedenfor

Vi opdaterer listen løbende.

Ejendom By  Ejendomsinspektør
Literbuen 6-10 Skovlunde Carl Johan Knudsen
Literbuen 16-18 Skovlunde Carl Johan Knudsen
Mileparken 9A  Skovlunde Carl Johan Knudsen
Ellekær 6 Herlev Carl Johan Knudsen
Ellekær 9 Herlev Carl Johan Knudsen
Mileparken 22 Skovlunde Casper Thøgersen
Meterbuen 27 Skovlunde Casper Thøgersen
Marielundvej 29 Herlev Daniel Agerklint
Stationsalléen 40-46 Herlev Dannis Jakobsen
Vasekær 9 (Grund) Herlev Daniel Agerklint
Hørkær 12 Herlev Chris Thøgersen
Hørkær 14+26 Herlev Chris Thøgersen
Hørkær 16-24 + 28 Herlev Chris Thøgersen
H.J. Holst Vej 3-5 Brøndby Christian Bak
Sandtoften 9  Gentofte Claes Ostenfeld
Slotsmarken 10-18 Hørsholm Claes Ostenfeld
Ellekær 2-4 Herlev Dennis Jakobsen
Marielundvej 28-30 Herlev Dennis Jakobsen
Smedeholm 10 Herlev Dennis Jakobsen
Lyskær 9  Herlev Daniel Agerklint
Knapholm 7  Herlev Dennis Jakobsen
Industriparken 29 Ballerup Dennis Jensen
Lautrupvang 12 Ballerup Dennis Jensen
Borupvang 5 Ballerup Dennis Jensen
Munkeengen 4-32  Hillerød Claes Ostenfeld
Bymosevej 4 Helsinge Johnny Ansbøl
Abildager 8-14 Brøndby Jan Spånn
Abildager 16 Brøndby Jan Spånn
Midtager 33-35  Brøndby Jan Spånn
Park Allé 363 Brøndby Jan Spånn
Oldenburg Alle 1-5  Høje Taastrup Jan Spånn
Sortemosevej 2 Allerød Johnny Ansbøl
Engholm Parkvej 8 Allerød Johnny Ansbøl
Kongevejen 400  Holte Johnny Ansbøl
Blokken 84 A Birkerød Johnny Ansbøl
Røjelskær 11-15  Holte Johnny Ansbøl
Lautruphøj 8-10  Ballerup Knud Røslau
Lautrupcentret/Borupvang 2  Ballerup Knud Røslau
Banemarksvej 50 Brøndby Lars Kragh
Lersø Park Alle 103-105  København Ø Lars Kragh
Lyngbyvej 20  København Ø Lars Kragh
Digevej 114 København S Lars Kragh
Baldersbuen 5 m.fl. Hedehusene Louise Jørgensen
Ny Østergade 7-11  Roskilde Louise Jørgensen
Lautrupvang 2  Ballerup Michael Svensson
Lautrupvang 1 Ballerup Michael Svensson
Lautrupvang 3 Ballerup Michael Svensson
Lejrvej 1 Kirke Værløse Michael Svensson
Lejrvej 15-19 Kirke Værløse Michael Svensson
Girostrøget 1 Høje Taastrup Louise Jørgensen
Ejby Industrivej 41 Glostrup Louise Jørgensen
Brydehusvej 30 Ballerup Peter Dohlmann
Lautrupvang 8 Ballerup Peter Dohlmann
Helgeshøj Alle 9-15 + 49-55                     Høje Taastrup Tommy Jørgensen
H. Taastrup Boulev. 33-39 Høje Taastrup Tommy Jørgensen
H. Taastrup Boulev. 52-58 Høje Taastrup Tommy Jørgensen
Husby Alle 8  Høje Taastrup Tommy Jørgensen

Fandt du ikke den rette person?

Tilbage til oversigten

Vi bruger cookies til at gøre din oplevelse bedre. For at overholde de nye cookielove, bedes du acceptere dette. Læs mere