Vores medarbejdere

Anders Bloch, Gartner

+45 31 75 81 71

anders.bloch@wihlborgs.dk

Andreas Rosenberg, Kok

Andreas Vinther Svare, Projektassistent

+45 26 35 31 26

andreas.svare@wihlborgs.dk

Annette Grandahl Larsen, HR-Chef

+45 31 66 14 21

annette.grandahl@wihlborgs.dk

Anton Kaas, Ejendomsadministrator

+45 53 73 74 94

anton.kaas@wihlborgs.dk

Asger Hviid Olausen, Gartner

+45 53 73 74 72

asger.olausen@wihlborgs.dk

Bent Sandberg, Ejendomsinspektør

+ 45 21 77 50 51

Bertram Grønvold, Servicemedarbejder

Betina Justenborg Rasmussen, Kantineassistent

Bettina Jørgensen Özbek, Kok

Camilla Kulmann Hansen, HR Assistent

+45 61 18 25 16

camilla.hansen@wihlborgs.dk

Carsten Pedersen, Kantineassistent

Casper Præst Andersen, Kok

Casper Thøgersen, Ejendomsinspektør

+45 42 20 82 82

casper.thogersen@wihlborgs.dk

Celina Sørensen, Kantineassistent

Chris Thøgersen, Ejendomsservicetekniker lærling

+45 53 73 74 60

chris.thogersen@wihlborgs.dk

Christa Bo Pestell, Kundechef

+45 53 73 74 74

christa.pestell@wihlborgs.dk

Christian Bak, Ejendomsinspektør

+45 23 39 45 06

Christian Mørch Laursen, Servicemedarbejder

Christian Plauborg, Gartner

+45 53 73 74 50

christian.plauborg@wihlborgs.dk

Christoffer Andersen, Servicemedarbejder

Claes Ostenfeld, Ejendomsinspektør

+45 51 28 33 14

claes.ostenfeld@wihlborgs.dk

Daniel Madsen, Servicemedarbejder

Dennis Jensen, Ejendomsinspektør

+45 53 73 74 98

dennis.jensen@wihlborgs.dk

Ditte Hjorth Kristensen, Værtinde Ellekær 9

+45 53 73 74 53

Emma Lund, Kantineassistent

Frank Sørensen, Driftsleder Øst

+45 22 52 82 82

frank.sorensen@wihlborgs.dk

Gönül Turan, Kantineassistent

Henrik Jacobsen, Driftsleder Vest

+45 53 73 74 51

henrik.jacobsen@wihlborgs.dk

Ida Kingo Hansen, Kommunikationsstudent

+45 31 42 83 81

ida.hansen@wihlborgs.dk

Irene Jensen, Værtinde Hørkær 26 / Mileparken 22

+45 42 16 87 75

irene.jensen@wihlborgs.dk

Jacob Cheng Milsgaard, Servicemedarbejder

Jan Hansen, Ejendomsinspektør

+45 31 72 98 53

munkeengen@wihlborgs.dk

Jan Spånn, Ejendomsinspektør

+45 53 73 74 65

jan.spaann@wihlborgs.dk

Janne L. H. Olsen, Kantineassistent

Janne Steffensen, Gartner

+45 53 73 74 62

janne.steffensen@wihlborgs.dk

Janus Kragh Henriksen, Servicemedarbejder

Jeanne Tiedemann, Receptionist

+45 53 73 74 56

Jens Ildal Nielsen, Servicemedarbejder

+45 53 73 74 89

Jeppe Schneekloth Finderup, Servicemedarbejder

Joachim Prytz Taxgaard, Køkkenchef - Ballerup

+45 26 73 07 09

joachim.taxgaard@wihlborgs.dk

Johan S. R. Larsen, Servicemedarbejder

Johan Tofte, Udviklingschef

+45 53 73 74 55

johan.tofte@wihlborgs.dk

John Bro, Gartner

+45 53 73 74 87

john.bro@wihlborgs.dk

Johnny Ansbøl, Ejendomsinspektør

+45 53 73 74 88

johnny.ansboel@wihlborgs.dk

Kamilla Augustesen, Økonomiassistent (på barsel)

+45 27 29 62 02

kamilla.augustesen@wihlborgs.dk

Karina Rossen Hjorth, Kantineværtinde

Kasper Stub Jørgensen, Servicemedarbejder

Kasper Lützhøft, Bygningskonstruktør

+45 31 65 85 41

kasper.lutzhoeft@wihlborgs.dk

Kristian Storgaard, Servicemedarbejder

Katrine Ildal Nielsen, Markedschef (på barsel)

+45 50 93 09 64

katrine.nielsen@wihlborgs.dk

Kezziban Alp, Kantineværtinde

Kennie Bjørnlys Dyg, Kantineassistent

Kristine Torma, Regnskabschef

+45 50 53 55 09

kristine.torma@wihlborgs.dk

Knud Røslau, Ejendomsinspektør

+45 40 42 26 17

knud.roslau@wihlborgs.dk

Lars Kragh, Ejendomsinspektør

+45 42 50 28 19

lars.kragh@wihlborgs.dk

Lau Wilailak Jørgensen, Kantineassistent

Lena Munk, Køkkenchef

+45 53 73 74 69

lena.munk@wihlborgs.dk

Line Detlef Ehlers, Økonomiassistent

+45 53 73 74 67

line.ehlers@wihlborgs.dk

Lisbet Wandahl, Receptionist

Louise Bellamy Eriksen, Økonomiassistent

+45 53 73 74 59

louise.eriksen@wihlborgs.dk

Louise Jørgensen, Ejendomsinspektør

+45 31 52 07 91

louise.joergensen@wihlborgs.dk

Mads Bangsgaard, Servicemedarbejder

Magnus Bojsen-Møller, Servicemedarbejder

Martin Dagnæs, Projektudvikler

+45 28 14 79 05

martin.dagnaes@wihlborgs.dk

Martin Jensen, Køkkenchef

+45 53 73 74 95

martin.jensen@wihlborgs.dk

Mathias Løvet Bergman, Servicemedarbejder

Mathias Frølund Espersen, Servicemedarbejder

Mike Kirk Pedersen, Kok

Michael Larsen, Kantinechauffør

Mikkel Willard, Miljø & Ressource Ansvarlig

+ 45 53 73 74 58

mikkel.willard@wihlborgs.dk

Mladen Dragovic, Servicemedarbejder

Mona Vestergaard, Køkken- & Driftschef

+45 53 73 74 99

mona.vestergaard@wihlborgs.dk

Morten Elsgaard, Kok

Nanet Mailind Groth, Kok

Nanna Trebbien Høy, Udlejningschef (på barsel)

+45 31 46 82 61

nanna.hoey@wihlborgs.dk

Natalia Majkowska, Kantineassistent

Neno Dragojevic, Udlejning

+45 31 69 99 61

neno.dragojevic@wihlborgs.dk

Nicolai Thostrup, Servicemedarbejder

Niels-Henrik Engstrøm, Servicemedarbejder

Niklas Steffensen, Servicemedarbejder

Ole Søgaard Krag, Driftsleder Nord

+45 29 46 92 22

ole.sogaard@wihlborgs.dk

Oliver Hounsgaard, Servicemedarbejder

Oscar R. Larsen, Servicemedarbejder

Otto Amstrup, Driftsleder Syd

+45 53 73 74 68

otto.amstrup@wihlborgs.dk

Per Andersen, Assisterende Kantineleder - Allerød

Peter Dohlmann, Ejendomsinspektør

+45 28 15 80 73

peter.dohlmann@wihlborgs.dk

Peter Nielsen, Adm. Direktør

+45 42 21 11 11

peter.nielsen@wihlborgs.dk

Philip Lövgren, Driftsleder Grønne- områder

+45 53 73 74 52

philip.lovgren@wihlborgs.dk

Pia Dunk Pedersen, Regnskabstrainee

+45 53 73 74 76

pia.pedersen@wihlborgs.dk

Rasmus Greve, Servicemedarbejder

Rasmus Nordentoft, Servicemedarbejder

Sanela Gavrilovic, Grafisk koordinator

+45 31 23 15 53

sanela.gavrilovic@wihlborgs.dk

Sarah Andersen, Ejendomsadministrator

+45 53 73 74 54

sarah.andersen@wihlborgs.dk

Selma Mohamed, Kantineassistent (på barsel)

Simon Færch, Grafiker

+45 53 73 74 70

simon.faerch@wihlborgs.dk

Therese Kurland, Konference- & kontorhotelkoordinator

+45 53 73 74 86

therese.kurland@wihlborgs.dk

Therese Pedersen, Receptionist

+45 40 73 97 02

Thomas Himmelstrøg, Ejendomsservicetekniker lærling

+ 45 21 18 51 60

thomas.himmelstroeg@wihlborgs.dk

Tobias Lyngvig Bentzen, Servicemedarbejder

Tommy Jørgensen, Ejendomsinspektør

+45 31 66 59 21

tommy.joergensen@wihlborgs.dk

Trine Mandrup, Kundechef

+45 29 45 38 61

trine.mandrup@wihlborgs.dk

Trine Møller, Administrationschef

+45 53 73 74 97

trine.moeller@wihlborgs.dk

Vi bruger cookies